Štěňátka 4.týden 21.8 - 27.8.2016

Štěňátka nám dělají velikou radost, jsou neskutečně čiperná , hrají si spolu, okusují se a začínají pěkně řádit. Také poprvé měla štěňátka granulkovou kaši z misky a prý to byla velká dobrota :-)

V sobotu je čeká již druhé odčervení a další stříhání drápků....to zas bude boj :-)

Máme za sebou první návštěvu budoucích páníkú, a zatím to vypadá , že se mi povedlo najít super lidičky pro naše štěňátka. Některá štěňátka ještě hledají nové, prima páníky !!!

Štěňátka 3.týden 13.-20.8.2016

Naše štěňátka se mají čile k světu, koukají, slyší, hrají si a poznávají okolní svět i mimo porodní bedničku :-) Také mají za sebou první odčervení, všichni se tou "nedobrotou " statečně poprali :-))) a 14 dní znovu.

Štěňátka 2.týden

Štěňátka ve druhém týdnu života, jsou čilá ( pracovně jim říkáme tryskomyšky :-) ), skvěle prospívají a mají se k světu. Mají za sebou první stříhání drápků a o víkendu je čeká první odčervení.

Už mají vybraná jména, doufám, že se budou líbit :-)

Holčičky:
Carol Sweet Albipolis
Claudie Sweet Albipolis
Carmen Sweet Albipolis
Crazy Sweet Albipolis

 

Kluci:
Cesar Smart Albipolis
Claudius Smart Albipolis
Cyril Smart Albipolis
Car Smart Albipolis

 

Štěňátka 1.týden

Všem štěňátkům i mamince Agatce se daří dobře. Maminka má mlíčka dostatek, tak jsou drobečci spokojení a hodní.

Máme štěňátka!!!

30.7.2016 se Agatce narodilo 8 krásných štěňátek, 4 sladké holčičky a 4 stateční kluci. Porodní váha byla od 410g - 480g. Agathka i miminka jsou v pořádku.

Některá štěňátka hledají své nové rodiny.

Štěňátka jsou v naší chovatelské stanici odchována v domácím prostředí, jsou to prostě další členové naší rodiny. Budou se účastnit normálního chodu domácnosti (TV, rádio, luxovaní, vaření a mnohé další zvuky), minimálně dvakrát se projedou autem za panem veterinářem, budou vyrůstat po boku našeho syna Adámka, užívat si pozornosti zbytku naší početné psí smečky a rošťačit (pod naším dozorem :-) ) nejen doma, ale i venku na zahradě.

Štěňátka budou několikrát odčervená, čipovaná a očkovaná.

Celoživotní chovatelský servis je samozřejmostí. Poradíme s výcvikem, výstavami, stravou a dalšími dotazy. Uvítáme stálý kontakt s novými majiteli.

Noví majitelé si spolu se štěňátkem odvezou: průkaz původ, mezinárodní očkovací průkaz, granulky do začátku (a dále možnost objednávání granulek přes naší CHS, což je výhodnější) , obojek s vodítkem, hračku a deku provoněnou maminkou.

Možnost rezervace štěňátka již nyní. Nezávazné návštěvy, po domluvě, samozřejmě vítány!