Vrh B

čas pohlaví barva váha 1.týden 2.týden 3.týden 4.týden 5.týden 6.týden 7.týden 8.týden  
14:30 kluk tm.zelený 369g 902g 1590g 2110g 3120g 4260g 5230g      
15:20 kluk tm.modrý 487g 900g 1560g 2090g 3030g 4390g 5280g      
15:50 holka červená 480g 1003g 1770g 2350g 3320g 4600g 5600g      
16:30 kluk sv.modrý 360g 816g 1460g 2005g 3140g 4200g 5130g      
17:14 holka fialová 330g 760g 1310g 1900g 2830g 3960g 4980g      
17:26 holka růžová 390g 920g 1590g 2100g 3220g 4340g 5360g      

 

 

Už je nám 7-8 týdnů

Čas letí jako šílení a nám už je 8.týdnů a pomalu se začíná blížit čas odchodu. Jeden den nás dala panička všechny i s maminkou do auta a vzala nás na výlet za panem veterinářem. Jsme naočkovaní a očipovaní a panička říkala, že jsme šikulové a vůbec jsem u toho nebrečela.

Na návštěvě za náma byla Lenka a Ruda, to jsou majitelé naší starší sestřičky z prvního vrhu. To bylo mazleníčka a hlazení. No a těch dobrůtek a hraček co nám přivezli. Prostě parádní odpoledne.

Více fotek najdete ZDE

24.6.2013

Už je nám šest týdnů!!!!

 

Ahojky lidičky :-) Tak už je nám šest týdnů a panička říká, že se jí už brzo rozutečeme do nových domovů. Prý se jí bude moc stýskat. Ale vybrala nám super páníčky, kteří se za námi jezdí dívat a muchlovat se s námi.

Dneska proběhlo opět odčervení, ale už to nebyl ten nedobrý sirup, ale tabletka. Stejná jako mají velcí pejsci.

Hrozně rádi chodíme ven na zahrádku, kde neůnávně lumpačíme, pereme se a vymýšlíme různé blbosti. A pak se nám nechce vůbec domů, nemáme tam takový rozlet.

 

Dneska u nás byla prima návštěva, nejdříve přijela Janička z Hradce, prý je to nová panička sestřičky červené, prý to byla láska na první pohled :-) A po Janičce dorazila další skvělá návštěva a to páníků od našeho tatínka. To bylo super. Spousta hlazení, mazlení a ňuchání a to my můžeme. Těšíme se na příště a to i na tatínka.

Pro více fotografií klikněte ZDE

13.6.2013

Užíváme si sluníčka a krásného počasí venku. Podívejte se do galerie ZDE

 

 

11.6.2013

Dnes byl skvělý den, panička říkala, že konečně je venku pěkné počasí a vezme nás na malou exkurzi ven. Teda to Vám bylo něco, moc nás to bavilo a nikdo z nás se nebál, ba naopak. Prý zítra jdeme zas.

Podívejte se na fotečky co nám panička udělala TADY

10.6.2013

Ahoj všichni :-) hlásíme, že nám jsou už 4 týdny, to to letí. Panička říká, že jsme pěkní ďáblíčci :-) Už máme zoubky a tak zkoušíme všechno ochutnat a patřičně ožužlat. Naše maminka má sice mlíčka dost, ale panička nám řekla, že už je čas ochutnat i něco dalšího, třeba ta užasná mňamka z tvarohu, pribňáčku a štěněčího mlíčka, nebo masíčko se zeleninou a rýží. Jsou to všechno dobrůtky.

Máme za sebou víkend plný návštěv, prý to jsou naši budoucí nový páníčci. Všichni bylo moc prima a panička říkala, že pro nás vybrala ty NEJ páníčky!!!

V sobotu odpoledne přijela Lucka a Fandou, lidská rodinka našeho tatínka. To bylo mazleníčka, focení a těch dárečků. Těšíme se na příště a už nám vem te sebou i tatínka.

Také tu byl náš kmotr Petr a přinesl nám skvělé dárečky a od něho máme i tu super ovečku , co na ní tak rádi spinkáme.

A ten největší novina je ta, že už nemáme jen tu naší bedničku,ale už okupujeme celý obývák, to Vám je ale věcí. Náš malý lidský bráška nám všechno ukazuje a půjčuje nám svoje hračky, je na nás moc hodný.

Koukněte na naše nové fotky ZDE

Také tu byl za námi soused Milan s rodinou a měl sebou krásný,velký foťák a máme z jeho návštěvy také krásné fotky. Moc děkujeme za fotky a za plyšáky. Foto ZDE

 

3.6.2013

Zdravíme z naší porodní bedničky :-) , kterou nám již brzo vymění panička za větší výběh, což bude určitě skvělé, moc se těšíme. Čas letí a za námi je další týden našeho života. Podle paničky děláme obrovské pokroky, už si mezi sebou moc pěkně hrajeme, poštěkáváme na sebe, mordujeme se a provádíme spoustu malých lumpáren. Krásně na sebe vidíme a všechno už slyšíme a tak mezi sebou trénujeme různé tony štěkotu a vytí :-))) Snažíme se používat nožičky,ale naše chůze vypadá jak po flašce rumu :-)) Ale to nevadí všechno pilně natrénujeme a vyladíme. Naše maminka má spoustu mlíčka a tak nám panička nemusí nic přidávat. Ale příští týden nás prý čekají ochutnávky i jiných dobrůtek, než jen mlíčka.

Končí nám období "šestinedělí" a už se moc těším na první návštevy a muchlování. Přidány fotky, pro zobrazení klikněte ZDE

 

27.5.2013

Neskutečně to letí , už nám jsou 2 týdny. Máme za sebou první odčervení, no upřímně nebylo to vůbec dobré, ale zvládnout se to dalo.ale prý za 14 dní znovu, brrrrr :-) Také nám panička zase ostříhala drápky, rostou jako z vody,asi jako my. A ta největší novina je, že už na ten svět kolem sebe všichni vidíme, to je novinek a zajímavostí kolem. Zkoušíme na sebe štěkat, vrčet a pomaličku si začínáme mezi sebou hrát. Panička říká, že je s námi čím dál větší sranda. Pro více fotek klikněte ZDE

23.5.2013

 

Náš velký bráška na nás dává pozor!!Innocent Zatím na nás jen kouká a občas nás pod dohledem paničky pohladí, ale příjde čas a budeme společně dovádět. To bude prima.

21.5.2013

A je to tu , už máme jména :-)!!!

 

holčičky: Britney Sweet Albipolis chlapečci : Barney Sweet Albipolis
Barbara Sweet Albipolis Bradley Sweet Albipolis
Brenda Sweet Albipolis Bryan Sweet Albipolis

Doufáme, že se novým páníčkům budou naše jména líbit Laughing

 

 

20.5.2013

Dnes naše štěňátka oslavila první týden života!!! Mají se čile k světu. Svoji porodní váhu už všechna zdvojnásobila, je vidět že mlíčka má Barunka opravdu dostatek. Dneska proběhla maníkůra drápků....to bylo pláče :-) Nejraději jsou u maminky a pijí mlíčko a pak často odpočívají. Zatím jim mazleníčko od paničky vůbec nic neříká, ale to se brzo změní, už se moc těším. Více fotek najdete ZDE

 

 

 

 

13.5.2013

 

Den D je tady, Barunka a Dylanek mají štěňátka!!

Dnes se v naší CHS Albipolis narodilo 6 krásných štěňátek. Barunka si to skvěle rozplánovala a máme 3 holčičky a 3 chlapečky. Jsou to pěkní cvaldové a maminka si s nima dala práci, ale všechno je v pořádku!!! Štěňátka se mají čile k světu. Váhově je to velice vyrovnaný vrh.

Všechna štěňátka jsou zadaná!! Skvělých zájemců bylo na štěňátka bylo hodně a moc nás mrzí, že se na všechny nedostalo.:-(( Třeba příště :-)

 

 

Vrh B

Budeme mít štěňátka!!!
Předpokládaný datum porodu štěňátek - polovina května 2013.
Předpokládaný datum odběru štěňátek – polovina července 2013.rodokmen na K9

JCH CZ & SR
Armani Dylan Excellent Bahati

Junior šampion CZ

Junior šampion SK

Čekatel Interšampiona

Čekatel šampiona CZ, PL & SK

 

BIS2, BIG3, 3x BOB, CACIB, res.CACIB,

Krajský vítěz, 3x CAC, CWC, 3x res.CAC,

6x CAJC, Víťaz Slovenka junior, 2x BIS

PUPPY, 6x VN1...

 

DKK: 0/1, DLK: 0/0, PRA/CAT neg.,
GR-PRA1: N/N, prcd-PRA: N/N

Int.Sh.Ch,Dt.Vdh.Ch, Swe.Ch, Lux & Dt.VDH JCH
Ashbury Deep Impact

 

ICh,Int.Sh.Ch,Lux-Dk-CH-Dt.-VDH-S-Fr.Ch
Ashbury Angel Heart

Ashbury Together For Ever

JCH CZ, CH CZ, CH SK
Ellis Excellent z Ricanskych luk "U"

JCh CZ, Ch CZ, Ch SK
Gryffindor Junior the Best Baron "U"

CH CZ, CZ FTCh, Dual CH
Cyra ze Zasmuk "U"

Esmeralda Misantos

Čekatelka interšampiona

Čekatelka šampiona ČR

 

V1 CAJC, CACIB, 2x V1 CAC,

2x V2 Res.CAC, 2x V1 VTM

 

DKK: 0/0, DLK: 0/0, prcd/PRA N/N clear

Inassicas Cotton Weed

SU(U)CH
Kulawand Northern Forester

Inassicas Water Squill

JCh CZ, Ch CZ
Brenda of Dream Team

MultiCh,ICh & HrCh
Karvin Zaicca Klubsieger

ICh, MultiCh, MJCh
Ordoghegyi Berni Eni Tara

 

Barunka byla nakryta krásným, mladým a velmi nadějným pejskem Armani Dylanem Excellent Bahati.

Krytí proběhlo 12. a 13. března ve vesničce zvané Zlatá, jak příhodné to místo pro krytí Zlatých Retrieverů - našich miláčků! Námluvy byly kouzelné, vše probíhalo naprosto spontánně, přirozeně a v pohodičce... Barunka se snažila svádět, tancovat a lákat, co jí síly stačily. A Dylanek? Ten na Barunce už od auta mohl oči nechat, takže se opravdu nenechal dlouho pobízet a šel ihned na věc :-). Pro nás, páníčky, to byl nezapomenutelný zážitek, vždyť jak často může být člověk svědkem, tak krásných a romantických námluv? Shodneme se všichni, že si to nejen Barunka a Dylan náležitě užili!


p1170903.jpg img_0934_1x1.jpg img_0958_1x1.jpg img_1018_1.jpg img_0910.jpg


Dylanek je mladý, zdravý a nádherný pejsek z chovatelské stanice Excellent Bahati. Páníčci Dylanka - Lucka a Fanda, jsou nejen naši kamarádi, ale hlavně bezva lidi se srdíčkem na správném místě. Dylanek se typově velmi hodí k Barunce, je to kompaktní pejsek s vyváženou stavbou těla, nádhernou samčí hlavou, krásným rovným světlým kožíšek, tmavým pigmentem a v neposlední řadě výborným rodokmen. Je to pesan se skvělým temperamentem a velkou chutí pracovat. V jeho loveckých dovednostech ho podporuje a trénuje páníček Fanda, na výstavách, na kterých je také velmi úspěšný, si pak Dylanek užívá prezentaci se svou paničkou Luckou. Jeho páníčci to mají pěkně rozdělené :-) . Dylan se ve svých necelých 2,5 letech již může pyšnit titulem Junior šampiona ČR, SR a čekatelstvím šampiona ČR, SR, PL a INTER šampiona. Dylanek má absolutně nekonfliktní, mazlivou a velmi kontaktní povahu, je to prostě správný retrívří pohodář, který si ale umí užívat radostí života plnými doušky.


Doporučuji shlédnout krásné stránky Dylanka www.excellentbahati.com

398b4413.jpg 809-001.jpg dylan 16 mesicu  4.jpg dylan 17 mesicu.jpg dylan 27 mesicu 6.jpg dylan s bazantem_13 mesicu   2.jpg nitra_12m 1.jpg peta k doplneni.jpg img_29762.jpg peta k doplneni_2.jpg

Více Dylanovo fotografií zde


Štěňátka jsou v naší chovatelské stanici odchována v domácím prostředí, jsou to prostě další členové naší rodiny. Budou se účastnit normálního chodu domácnosti (TV, rádio, luxovaní, vaření a mnohé další zvuky), minimálně dvakrát se projedou autem za panem veterinářem, budou vyrůstat po boku našeho syna Adámka, užívat si pozornosti zbytku naší početné psí smečky a rošťačit (pod naším dozorem :-) ) nejen doma, ale i venku na zahradě. Štěňátka budou několikrát odčervená, čipovaná a očkovaná.

Celoživotní chovatelský servis je samozřejmostí. Poradíme s výcvikem, výstavami, stravou a dalšími dotazy. Uvítáme stálý kontakt s novými majiteli.

Noví majitelé si spolu se štěňátkem odvezou: průkaz původ, mezinárodní očkovací průkaz, granulky do začátku (a dále možnost objednávání granulek přes naší CHS, což je výhodnější) CD s fotkami, obojek s vodítkem, hračku a deku provoněnou maminkou.

Možnost rezervace štěňátka již nyní. Nezávazné návštěvy, po domluvě, samozřejmě vítány!