Máme štěňátka !!!


12.5.2020 se v naší chovatelské stanici narodilo 9 krásných štěňátek. Máme 7 kluků jako buků :-) a 2 sladké princezny. Porod nebyl jednoduchý, ale vše dobře dopadlo. Crazynka i štěňátka jsou v pořádku. Jedna holčička se narodila s nižší porodní váhou , ale určitě sourozence brzo dožene.
Všechna štěňátka jsou zadaná a za 8.týdnů se budou těšit na své nové( doufám, že skvělé) rodiny.

 

 

       

 

                    Štěňátka po naší Crazy plánujeme na jaro 2020 !!

 

 

Štěňátka jsou v naší chovatelské stanici odchována v domácím prostředí, jsou to prostě další členové naší rodiny. Budou se účastnit normálního chodu domácnosti (TV, rádio, luxovaní, vaření a mnohé další zvuky), minimálně dvakrát se projedou autem za panem veterinářem, budou vyrůstat po boku našeho syna Adámka, užívat si pozornosti zbytku naší početné psí smečky a rošťačit (pod naším dozorem :-) ) nejen doma, ale i venku na zahradě.

Štěňátka budou několikrát odčervená, čipovaná a očkovaná.

Celoživotní chovatelský servis je samozřejmostí. Poradíme s výcvikem, výstavami, stravou a dalšími dotazy. Uvítáme stálý kontakt s novými majiteli.

Noví majitelé si spolu se štěňátkem odvezou: průkaz původ, mezinárodní očkovací průkaz, granulky do začátku (a dále možnost objednávání granulek přes naší CHS, což je výhodnější) , hračku a deku provoněnou maminkou atd. :-)

Možnost rezervace štěňátka již nyní. Nezávazné návštěvy, po domluvě, samozřejmě vítány!