Máme štěňátka !!!


                         12.5.2020 se nám narodilo 7 chlapečků a 2 holčičky. Více informací v sekci štěňátek.

             
   

                                         Budeme mít štěňátka!!!

Po 4 letech se těšíme v naší CHS na květnová štěňátka. Budoucí maminkou je naše Crazynka a tatínek žije v Polsku v CHS Wianwa,který byl importován z Ruska. Sasza ( Slaw Trophy Manchester)je krasný, zdravý a mladý pes. Věřím, že ve spojení s naší Crazynkou se narodí zdravá, smetanová a  povahově vyrovnaná štěňátka.
                  

 

 

Ješte pár informací o krytí. Byly to nervy, protože se situace s koronavirem v naší zemi nevyvíjela zrovna příznivě. Do poslední chvíle jsem nevěděla, jestli cestu do Polska stihneme před uzavřením hranic. Naštěstí hodnoty progesteronu byly příznivé a my mohly vyrazit 13.3.20 na dalekou cestu do Polska (celkem jsme najely 1230km). Společnost mi dělala moje kamarádka Lucka, tímto jí ještě jednou mnohokrát děkuji. Domů jsme se vrátily v sobotu 14.3.2020 v 02:00. Za pár hodin už Polsko zavíralo hranice, takže jsme to stihly jen tak tak :-) Štěstí nám přálo a my se už moc těšíme na štěňátka, která se narodí v první polovině května.

 

Všechny Informace o Saszovi najdete zde : KLIKNI 

 

Zimní,lednové radovánky

Sněhu ani u nás v Krkonoších není letos moc, a tak se snažíme využívat každou chvilku, když je. 

Na fotkách jsou i naši labradoří kamarádi Ringo a Patík.

 

  Mezinárodní a národní výstava psů Brno


11.1.2020 Národní výstava psů Brno, rozhodčí p.Jílková

CH CZ,CH PL JCh Crazy Sweet Albipolis - tř.šampionů  V2 res.CAC

1.2.2020 mezinárodní výstava psů Brno, rozhodčí p.Vaníčková

CH CZ,PL JCh Crazy Sweet Albipolis - tř.šampionů - V2 res.CAC

Crazy se i přes absenci výstavního kožíšku ( ten už pomalu narůstá :-) ) ve třídě šampionů neztratila a na  obouch výstavách si vyběhala krásné druhé místo. Letošní teplá zima udělala své a Crazy v zimním období má kožíšek naprosto letní. A to je také jediné co jí bylo v posudcích od rozhodčích vytknutu.

Letošní výstavní sezona byla zahájená skvěle.