3.12.2014 Výsledky rentgenů Gerouška!!!

Dorazila k nám skvělá zpráva!!! 

Bryan Smart Albipolis ( Esmeralda Misantos x Armani Dylan Excellent Bahati) DKK 1/1, DLK 0/0, OCD-neg.

Rentgenoval a hodnotil MVDr.Snášil. Moc gratuluji šťastným majitelům.

                                                             

Mám velkou radost , že i třetí zrentgenovaný chlupáček dopadl skvěle. Zdá se, že se vrh velmi podařil a za to jsem velmi vděčná!!!

 

1-2.11.2014 Mezinárodní výstava psů Praha

Na této výstavě se prezentovala jak fenečka z vrhu A tak z vrhu B a jak to dopadlo....?Skvěle, holky se neztratily a obsadily místa skvělá místa.

Alysha Sweet Albipolis ( Esmeralda Misantos x Ashbury Deep Impact)- výborná 4 ( z 11 fen)

Britney Sweet Albipolis ( Esmeralda Misantos x Armani Dylan Excellent Bahati) - výborná 4. v sobotu

                                                                                                                    - výborná 2. v neděli

Na výstavě měl svoji premiéru i Barunky vnouček Atrey Star Agarios ( Alysha Sweet Albipolis x MultiCh Yosarian Oligarchia) a vyběhal si krásný posudek a známku Velmi nadějný 1.


Všem moc gratuluji a moc děkuji za vzornou péči o naše odchovečky!!!!

 

  

 

11.10.2014

KPZ Sloveč 

Agatha Sweet Albipolis - I.cena !!!!

Celkově se Agathka umístila na 4.místě, startovalo 21 pejsků. Mám velikou radost Agathka pracovala skvěle,výsledkovou tabulku nám kazila pouze jedna 3. Byl to po dlouhé době prima den ve společnosti fajn lidiček. Věřím, že nám Barušenka držela v nebíčku pěstičky!!!

                                                      

28.9.2014

Oblastní výstava Plzeň a výsledky rentgenů Brendičky :-)

Brenda Sweet Albipolis - výborná 1, vítěz třídy mladých. A v záverečných soutěžích si Brendi vyběhala 2.místo v mladých jedincích.

Jsem na Brendičku moc pyšná a Barušenka v nebíčku určitě také!!!

                           

Krásné výsledky retngenů Brendičky!!!

DKK 0/0 , DLK 0/0, OCD- negativní !!!rentgenoval MVDr.Roland Šebesta, hodnotil MVDr.Snášil.

Mám obrovskou radost!!! Je to už druhá fenečka z vrhu B s negativní výsledkem. Barborka předala do svých dětí opravdu jen to NEJ a nejen Barunka ale i taťka Dylanek,

16.9.2014

Dnes nás opustila ta nejbáječnější psí holčička pod sluncem:-( Ta ztráta a bolest, kterou po jejím odchodu cítím je nepopsatelná a obrovská..... Barušenko moje milovaná, moc Ti děkuji za těch 7 krásných let po Tvém boku. Byla jsi po všech stránkách dokonalá, jen jsem si strašně moc přála být s Tebou ještě spoustu a spoustu let.........NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU LASKO MOJE..........

                        

13-14.2014

VI.Západočeské derby retrieverů Kyselka- Radošov

Tento víkend jsem se s Aguš zůčastnila dvoudenních zkoušek v krásném prostředí a ve společnosti prima lidiček. A jak to dopadlo....:-)

Agatha Sweet Albipolis - podzimní zkoušky I.cena 183 bodů

                                  - zkoušky vodních prací - III.cena- dohledávka pohozené kachny se nám stala                                               osudnou a známka 1 nás katapultovala do 3.ceny.

 

 

26.8.2014

Dostala jsem krásné fotky vnoučků po naší Barunce, kluci jsou s CHS Albus Salus, ze spojení CH Bonus Extra Danako x Aretha Sweet Albipolis. Oba kluci vypadají ve svých 13 měsících krásně.

 

                                                 Ashton Albus Salus

                                                       Abby Albus Salus

9.8.2014

Bylo vedro tak plán dne byl jasný " jdeme k vodě" :-)

2-3.8.2014

VI.Východočeské derby retrieverů

Tento víkend  jsem vzala na zkoušky Agathku, byla to její první zkušenost s dvoudenníma zkouškama tak jsem měla malinko obavy jak to půjde.

Sobota - zkoušky vodních prácí - tak to se nám moc nepovedlo, stejně jako dalším 11 pejskům se nám stala dohledávka kachny v rákosí.

Neděle- podzimní zkoušky - II.cena  limitní známka 2 ze slídění nás hodila do druhé ceny, ale v dalších disciplínách už Aguška nezklamala a od rozhodčích dostala samé 4. Měla jsem moc velkou radost s práce Agušky. Je to moje holka šikovná, prostě celá její maminka Barunka.

9.7.2014

Dnes dorazila krásná zpráva od Májinky a její paničky!!! Májinky podstoupila rentgenové vyšetření kloubů a výsledky jsou ty nejlepší jaké si může chovatel přát!!! Jani, moc gratuluji. Mám obrovskou radost.

Britney Sweet Albipolis - DKK 0/0 , DLK 0/0 , OCD - neg.

 

 

21.6.2014

Velký den pro naše odchovečky :-)

Tento den jsem byla s Barušenkou na mezinárodní výstavě pejsků v Brně. Barušenka se krásně předvedla a ve třídě pracovní obsadila krásné 3.místo. Barunky synáček z vrhu B se vystavoval ve třídě mladých a úžasně tam zazářil !!! :-) Jsem jak na moji Barborku tak na Gerouška ( Bryan) moc pyšná.

Esmeralda Misantos - tř.pracovní   Výborná 3

Bryan Smart Albipolis- tř.mlydých - Výborná 1 CAJC, junior BOB

                                               

 Ve stejný den se zůčastnila Májinka (Britney Sweet Albipolis) s paničkou Janou zkoušek OVVR     Májinka byla moc šikovná a ve svých 13.měsících složila úspěšně OVVR. Je to taková malá retrívří maturita :-) Moc gratuluji štastné majitelce Janičce a držím palce do dalších zkoušek!!!

                                   

14 - 15.6.2014

VI.Severočeské derby retrieverů


Barunka v sobotu na podzimních zkouškách skončila ve III.ceně, pokazila jsem jí marking :-(. Byla 9 a půl vteřina a já měla pocit, že se mne paní rozhodčí dotkla a já vyslala Barborku pro aport, bohužel tomu tak nebylo a já jí poslala brzo, né až ve vteřině 10 :-( A tak nás ohodnocení rozhodčích známkou 1 katapultovalo do III. ceny. Ale jinak šlo Barborce všechno skvěle, je to prostě moje láska a šikulka.

V neděli na SZVP se nám dařilo a Barunce jsem už nic nepokazila, byla to krásná I.cena a plný počet bodů.

Jinak zkoušky byly krásné, perfektní organizace, zázemí a dokonalá kuchyň.

 

 

 

 

   

 

15.6.2014

Tento den slaví naše první štěňátka z vrhu A už své 4.narozeniny. Agathko, Almo, Anabellko, Alysho, Aphro,Aurorko,Arethko, Alvine, Anthony,Astonku a Archie přeji Vám do dalších let jen to nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a radosti ve svých rodinách. Mám Vás ráda.

                

5.6.2014

Dnes přišel dovolenkový pozdrav od Bradíka ( Bradley Smart Albipolis) Bradíček si se svoji rodinkou užívá moře a pohodičky ve slunné Francii. Moc mu to přejeme a i malinko závidíme :-)

 

 

4.6.2014

Dnes slaví naše Barunka ( Esmeralda Misantos) krásné 7.narozeniny!!! Strašně ten čas letí....:-( Ale i přes věk je Barunka v kondici, plná síly a energie. Barunko moje, všechno nejlepší a hlavně hodně zdravíčka. Mám Tě strašně moc, splnila jsi mi všechny mé sny a já Ti za to moc děkuji. Jsem neskutečně štastná, že Tě mám. Moc děkuji Ivče a Tondovi Míškovic z CHS Misantos za tuhle vyjímečnou fenečku. Všechno nejlepší přejeme i sestřičce Arince ( Element Brenda Misantos) z CHS Zlata kudrnka.

 

            

24.5.2014

Tuto sobotu se konala mezinárodní výstava v Litoměřicích. Vyrazila jsem s Barunkou a ve společnosti Péti Kuhové a jejího labradora Patíka. Výstava byla moc pěkná, počásí celkem ušlo a po dlouhé době jsem se potkala s prima lidičkama. A jak Barunka dopadla, ..... :-) Ve svých 7.letech ukázala, že je ve výborné kondici a určitě ještě nepatří do starého železa.

                           Esmeralda Misantos ( Bára) - tř.pracovní - Výborná 2 res. CAC ,rozhodčí Tibor Havelka (SK)

                                              

 17.5.2014

V sobotu se konala krajská výstava v Hradci Králové. Po dlouhé době jsem na výstavní molo :-) vytáhla Barunku ( Esmeralda Misantos).Barunka se vystavovala ve tř. pracovní a vyběhala si ohodnocení Výborná 2,a bezchybný posudek. Paní rozhodčí usoudila, že Barunka je už v 7.letech stará a dala přednost mladší fence.

Ve třídě mladých se vystavovala naše holčička z vrhu B.- Britney Sweet Albipolis alias Mája. Májinka se pěkně předvedla a paní rozhodčí se moc líbila, získala ocenění Výborná 1 a i vítez třídy mladých!!!! 

Paničce Májinky moc a moc gratuluji, mám z Vás holky radost.

             

          Britney Sweet Albipolis - Výborná 1. VTM                               Esmeralda Misantos - Výborná 2.

 

 

 Na výstavu jsem sebou vzala nejen Barunka, ale i její dceru z prvního vrhu Agathu Sweet Albipolis. Agathka byla pouze na kukandu, ale i tak si to užila :-) Udělala jsem společnou fotku Barunky , Agathky vrh A, a Májinky vrh B. Fotečka se myslím moc povedla a holkám to tam moc sluší.

                                                    

                                                                     zleva Agathka vrh A., Barunka, Mája vrh B.  

13.5.2014

Rok utekl jako voda a naše miminka z vrhu B ( Esmeralda Misantos x Armani Dylan Excellent Bahati) slaví své první narozeniny!!!! Miláčci naši, přejeme Vám všechno jen to nejlepší a hlavně to zdravíčko!!! Baječné páníky máte, to jsem se sama přesvědčila o víkendu při narozeninové párty, která se moc povedla. Více informací o víkendové oslavě později :-) 

                        

3.2.2014 Pozdrav od Májinky :-)

Dnes mi přišel milý pozdrav od Májinky ( Britney Sweet Albipolis ), Jessinky a jejich paničky Janičky. Holky, moc Vám děkuji. Je vidět, že se máte společně skvěle a těším se až se uvidíme. 

   

 

                                                               

2.2.2014   Zimní profi focení :-)

   V loňském roce jsem se vydala se synem, Baruškou a Agatkou za výbornou paní fotografkou. A takhle to dopadlo :-)

      

 

                                                    

25.1.2014  Mrazivá procházka.

Zima se k nám vrátila, jupííí.  Konečně jsou pryč blátivé dny a špinávé kožíšky :-) a my si užíváme sněhového poprašku (prozatím) jak jen to jde. A tak i přes mrazivý den nás na procházku vytáhlo sluníčko a ten trošek sněhu co tu prozatím máme:-) Moc jsme si ji užili, bylo to prima. 

Pár foteček je zde :-)

 

             

24.1.2014   Povedená vnučka :-)

Dnes mi přišla moc pěkná  fotka vnučky po naší Barunce. Avinka má 6.měsíců a roste do krásy. Mám z ní velkou radost, je moc povedená a šikovná. Moc gratuluji chovatelce Martině a malé handlerce Natálce.

Ava Albus Salus - je ze spojení  ( CH Extra Bonus Danako x Aretha Sweet Albipolis)

20.1.2014   Pozdrav od Brendičky.

Přišel nám pozdrav od Brendičky (Brenda Sweet Albipolis) a její rodiny. Moc děkuji a jsem moc ráda, že nám tak často posíláte fotečky Brenďulky a informace o jejím životě. Brendička vyrostla do krásy a já jsem z ní moc nadšená.

  

 

7.1.2014

Včera tj.6.1.2014 odešla do psího nebíčka úžasná fenečka Brenda of Dream Team , v CHS Misantos. Brendička byla maminka naší Barunky.A já jsem moc štastná, že mám její dcerku. Nezapomeneme!! :-((

Díky Ivčo a Tondo za Barunku!!

                                                  

6.1.2014

Zimní (teda spíš jarní :-)  ) procházka naší smečky. Bylo to super, jen ten sníh nám maličko chybí.

 

4.1.2014

Dnes se konala v Brně Národní výstava psů. Na které měl svoji výstavní premiéru náš odchovánek Gery- Bryan Smart Albipolis a výsledek byl skvělý !! Moc děkuji Veronice Hubíkové za úpravu kožíšku a perfektní předvedení ve výstavním kruhu. Gratuluji šťastným majitelům. Jen tak dál :-))

Bryan Smart Albipolis - VN1  třída dorostu.