10.8.2013

Tatínek našich Béčkových :-) štěňátek dnes úspěšně složil lovecké zkoušky. Jednalo se o SZVP ve Strakonicich s počtem 109 bodů což by v součtu dalo na první cenu, ale bohužel byla limitní známka z dohledávky kachny v rákosí. Ale to nevadí, příště to kluci rozjedou znovu a ještě lépe. Dylanek je prostě šikulka. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dylanek potřeboval úspěšně složit loveckou zkoušku , aby mu po právu byl přiděl krásný titul ČESKÉHO ŠAMPIONA KRÁSY!!! Dylanečku náš, moc Ti gratulujeme!!!!!!

15.8.2013

Dnes přišel krásný pozdrav od Brendičky ( Brenda Sweet Albipolis) a její skvělé rodinky z Plzně. Brendička je moc šikovná psí holčička, už umí sedni,lehni, podá pac a co je nejdůležitější na zavolání umí přiběhnout za páníčkama. Na procházkách s rodinkou si užívá krásných společných chvil a  dokonce i plavala. No je to prostě naše holčička šikovná. Musím moc poděkovat rodině Plochých za lásku a péči , kterou u nich Brendička má. Více krásných fotek najdete ZDE

Mezinárodní výstavy psů Mladá Boleslav 21.7.2013

Na výstavě hájila naše barvy Sunnynka ( Aurora Sweet Albipolis) s paničkou Lenkou. Při početné konkurenci 10 feneček si Sunny vyběhala ve třídě otevřené, krásné 4.místo a nádherný posudek od maďarského rozhodčího. Leni ,moc děkuji za krasnou reprezentaci naší chovatelské stanice a za lásku co u Vás Sunny má.

Za foto děkuji Lucce Kondělkové. Výstavní postoj umí Sunny mnohem lépe,ale po horkém, letním dni se Sunny už moc pozovat nechtělo.

12.8.2013

Dnes přišel krásný pozdrav od Agatky( sl.růžová). Agatka má skvělou rodinu a užívá si skvělý, bezstarostný a láskyplný život, plný nových zážitků. Lado, děkuji za krásné fotky a péči o Agatku!!

  

 8.8.2013 

             V CHS Albus-Salus mají volné chlapečky!!!!!

 

Maminka štěňátek je dcerka naší Barunky z vrhu A. Jedná se o perspektivní spojení. Více informaci najdete na www.albus-salus.com , nebo přímo u majitelky Martiny Doleželové. Kontakt najdete na stránkách. Odběr štěňátek je na začátku září.

28.7.2013

Dnes odjelo naše poslední štěňátko :-(((( pan světle modrý - Bradley Smart Albipolis. Bradley bude bydlet se svoji novou rodinkou v Praze. Je nám tady moc smutnou náš miláčku, ale my víme že se budeš mít moc dobře. Měj se krásně broučku!!

c

23.7.2013

Dnes odjel druhý chlapeček ,pan zelený - Bryan Smart Albipolis alias GERY. Geroušek žije se svoji novou rodinkou v Brně. Zlatíčko naše měj se krásně. Určitě se budeš mít dobře.

Fotky z nového domova Gerouška, klikněte ZDE

 

 

 

21.7.2013

Dnes odjel první chlapeček - pan tm.modrý - Barney Smart Albipolis. Barney odjel do dalekého Švýcarska, cesta nebyla zrovna ideální, ale náš malý hrdina to zvládl skvěle. Zlatíčko naše, měj se moc krásně!!!

Pro více fotek z nového domova klikněte ZDE

  

13.7.2013

Dnes odjela naše poslední holčička a to slečna růžová - Barbara Sweet Albipolis alis Agatka. Svůj nový domov má Agatka u skvělé rodiny v Židlochovicích. Měj se krásně naše princezno!!!

Fotečky z nového domova Agátky najdete ZDE

 

 7.7.2013

Dnes odešlo do nového domova naše druhé štěňátko, slečna fialová - Brenda Sweet Albipolis. Brendička bude bydlet se svojí novou rodinkou v Plzni. Měj se krásně holčičko naše!!!

 

 

 Brendička posílá fotečky a pozdrav z nového domova . Rodině Plochých děkuji za krásné fotky a povídání.

   

Více fotek Brendičky najdete ZDE

 

6.7.2013

Dnes odjelo první štěňátko do nového domova v Hradci Králové. Slečna červená- Britney Sweet Albipolis alis Mája, bude mít skvělou rodinu a kamarádku Jessinku, což je také goldení slečna. Beruško naše, měj se v novém domově krásně.

Pozdrav z nového domova od Májinky. Jani, děkuji za fotečky a lásku. Pro více fotek klikněte ZDE

 

 

16.6.2013

                                         OVVR Kyselka - Radošov 08.06.2013

 

Náš odchovaneček Sunny, složila retrívří maturitu- !!!! A tím splnila všechny podmínky k uchovnění!!! Štastné majitelce Lence moc a moc gratuluji a děkuji za velkou lásku, kterou u nich Sunny má. 

Leni, jsem strašně moc ráda, že se Vám to holky povedlo!!!! Jste šikulky.

Musím poděkovat manželům Míškovým z CHS Artemis Gold za skvěle organizovaný tábor, kde se Sunny na OVVR připravovala.

14.6.2013

                       V CHS Albus Salus čekají štěňátka !!!


Naše Baruška bude babička :-), Náš odchovaneček Fínka ( Aretha Sweet Albipolis) byla nakryta krásným pejskem Bonusem z CHS Danako. V případě zájmu kontaktujte majitelku fenečky Martinu Doleželovou.

13.6.2013

Dylanek (Armani Dylan Excellent Bahati) – tatínek našich štěňátek „B“,  si po velkém úspěchu na Speciální výstavě retrieverů KCHLS v  Humpolci, kde vyhrál třídu otevřenou, vyběhal další první místo a titul CAC, tentokrát na Konopišti - klubové výstavě Retriever klubu. Třída otevřená, konkurence 19ti pejsků, rozhodčí Ann Hagger (UK)!!!

Dylane, moc gratulujeme a jsme na tebe pyšní!

 5.6.2013

Společné foto naší celé smečky. No nejsou to miláčci :-)

 

4.6.2013

 

Dnes moje skvělá Barunka oslavila šesté narozeniny!!! Je to moje velká láska. Moc děkuji chovatelům Míškovým z CHS Misantos za tuto krásnou a zdravou fenečku. Je skvělá a nikdy mě nezklamala, ba naopak. Je tak dokonalá, že děkuji každý den za tom, že jí mám. Barunko, přeji Ti hodně zdravíčka a ať jsi tady s námi ještě moc dlouho.

 23.5.2013

Aktualizace v rubrice štěňátek!!!Smile

20.5.2013

Dnes naše štěňátka oslavila první týden života!!!  Více informací najdete v rubrice štěňátek!!!!

 

13.5.2013

Den D je tady,  Barunka a Dylanek mají štěňátka!!

Dnes se v naší CHS Albipolis narodilo 6 krásných štěňátek. Barunka si to skvěle rozplánovala a máme 3 holčičky a 3 chlapečky. Jsou to pěkní cvaldové a maminka si s nima dala práci, ale všechno je v pořádku!!! Štěňátka se mají čile k světu. Váhově je to velice vyrovnaný vrh.

Všechna štěňátka jsou zadaná!! Skvělých zájemců bylo na štěňátka mnoho a moc nás mrzí , že se na všechny nedostalo :-( 

 

30.4.2013

Baruška je dnes 50.den březosti. Už se nám holka kulatí :-) a za pár dní uvidíme, jakou nadílku si pro nás Baruška připravila. Je na sebe velice opatrná, ale ještě má chuť si s celou smečkou užívat procházek v přírodě.

 

 

 

27.4.2013

Mezinárodní výstava Dráždany- Německo.

Alma Sweet Albipolis - výborná 3,tř.šampionů

V sobotu jsem se zůčastnila výstavy v Německu, bylo to poprvé a troufám si říct, že i naposled :-) Čerinka se moc hezky předvedla, dostala i pěkný posudek s výtkou, že je poněkud při těle :-) No, neříkám že je nějaká dietní, ale zrovna ona je ten typ co nikdy nebude vypadat vychrtle:-) Nám to nevadí. Ale s čím jsem se nikde nesetkala, bylo předání výstavního posudku až po skončení celé výstavy, dlouhé čekání a dle mého názoru zbytečné.

Jinak to byl prima den ve společnosti kamarádů Petra, Nikči a Lucinky. Děkuji Vám!!!

Poslední výstava nás čeká v 4.5. v Praze a pak si dáme pauzu a budeme se věnovat štěňátkům.

 

 

 

14.4.2013

Dnes jsem vyrazila se smečkou a s rodinou Rothových na procházku, bylo to super. Milan vzal sebou foťák a tak nám tu procházku trochu nafotil. Hlavně udělal pár krásných fotek naší mamině Barunce, která je 35 den březí. Těhotenství ji neskutečně sluší a vypadá spokojeně.

 více foto z procházky najdete ZDE

13.4.2013 - Národní výstava Ostrava

Agatha Sweet Albipolis - Výborná 2. res. CAC - tř. otevřená

Dnešní den byl pro nás úspěšný. Naše Agathka si ve třídě otevřené a konkurenci 7fenek vyběhala krásné druhé místo a titul res.CAC a krásný posudek.
Mám z ní velikou radost, je to moje zlatíčko.
Cesta byla dlouhá, ale v příjemné společnosti rodiny Holmanů a Péti s Patem to uteklo coby dup a ještě byla sranda. Počasí nám přálo a tak jsme si výstavu moc užili. Tak za 14 dní znovu :-)

Posudek od rozhodčího pana Studeníka:

"Dospělá fena, správný typ i velikost. Dobře modelovaná hlava, správný krk. Odpovídající úhlení předních i zadních končetin. Středně silná kostra, správná klenba žeber. Solidní pohyb. Preferoval bych více temperamentu."

rimg0296.jpg rimg0295.jpg rimg0300.jpg


12.4.2013 - Nové webové stránky

Dnešním dnem jsou spuštěny naše nové stránky!!!! Moc děkuji paní Lucce Duškové z Niarra Pro Design za jejich vytvoření!!! Jsou dokonalé!!!

30.-31.3.2013 - MVP České Budějovice

Alma Sweet Albipolis – Výborná 3.- tř. otevřená

Čerinka se krásně předvedla a tak jsem z ní měla velkou radost. Od pana rozhodčího si vyběhala i pěkný posudek. Byl to prima den ve společnosti skvělých lidiček. A těšíme se na příště.


15.3.2013 - Hurááá certifikát je doma!!! :-)

Sen se stal skutečností a naše Čerinka je Polskou šampiónkou krásy!!

CH PL Alma Sweet Albipolis ( Esmeralda Misantos x Ashbury Deep Impact)

 

3.3.2013 - Polsko Zielena Gora- CACIB

Agatha Sweet Albipolis - excellent 3, open class (from 8).Judge Zofia Konderla.
Mám radost, Agathka se moc pěkně předvedla a máme krásný posudek. Tak zas příště :-)))) Díky za milou společnost rodině Holmanů.

18.2.2013

Dnes jsem se byla fotit s Adámkem a našema goldeníma slečnami u skvělé fotografky Pavly Mendřické.
Focení bylo skvělé a vyšlo mnoho krásných fotek. Malá ochutnávka níže.

12.2.2013 - Náš dědeček Badíček – 10,5 roků

4.2.2013 - Adámek si užívá sněhovou nadílku :-)

28.1.2013 - CACIB Glogow - Polsko.

Alma Sweet Albipolis - Excellent 1, CWC- open class( from 9)

Tímto posledním oceněním se naše Čeruška stala oficiálně
šampionkou krásy Polska!!!! Mám obrovskou radost.
Byl to prima den. Děkuji nejen za skvělou společnost Daně Hybrantové a rodině Holmanů.